Видатні користувачі

  1. (VII) Іванів Юрій Ярославович

    ВОЛЯ (VII), Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  2. (VII) Бабійчук Михайло Васильович

    УКРОП (VII), Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  3. (VII) Березан Анна Іванівна

    ВОЛЯ (VII), Жіноча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  4. (VII) Бомажний Володимир Васильович

    Народний контроль (VII), Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  5. (VII) Будзович Василь Васильович

    Радикальна партія Олега Ляшка (VII), Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  6. (VII) Герецький Ігор Гарікович

    ВО «Батьківщина» (VII), Чоловіча, 48, з вул. 24 Серпня, 30, м.Болехів
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  7. (VII) Гутак Валерій Васильович

    Радикальна партія Олега Ляшка (VII), Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  8. (VII) Дьякунович Олег Іванович

    УКРОП (VII), Чоловіча, 54, з м.Болехів
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  9. (VII) Заляско Надія Юріївна

    БПП „Солідарність“ (VII), Жіноча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  10. (VII) Кондрат Мирон Васильович

    ВОЛЯ (VII), Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  11. (VII) Кушина Микола Миронович

    БПП „Солідарність“ (VII), Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  12. (VII) Латик Нестор Омелянович

    Народний контроль (VII), Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  13. (VII) Луговий Ігор Олександрович

    Радикальна партія Олега Ляшка (VII), Чоловіча, 35, з Івано-Франківська обл., м. Болехів
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  14. (VII) Лутчин Ігор Іванович

    Народний рух України (VII), Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  15. (VII) Мельник Богдан Михайлович

    Міський голова (VII), Чоловіча, 62, з Долинський район, с.Гошів
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  16. (VII) Пічкур Олександр Петрович

    БПП „Солідарність“ (VII), Чоловіча, 62, з м.Болехів, вул. Д.Галицького,61
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  17. (VII) Павлик Артур Якович

    Народний рух України (VII), Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  18. (VII) Паснак Оксана Іванівна

    ВОЛЯ (VII), Жіноча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  19. (VII) Петрюк Руслана Федорівна

    ВОЛЯ (VII), Жіноча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  20. (VII) Соболь Ольга Михайлівна

    БПП „Солідарність“ (VII), Жіноча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  21. (VII) Стельмах Марія Ярославівна

    ВО «Батьківщина» (VII), Жіноча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  22. (VII) Турків Іван Богданович

    УКРОП (VII), Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  23. (VII) Уханська Маряна Іванівна

    ВО «Батьківщина» (VII), Жіноча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  24. (VII) Чекаловська Тетяна Львівна

    ВОЛЯ (VII), Жіноча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  25. (VII) Шмега Петро Іванович

    УКРОП (VII), Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  26. (VII) Юрочко Василь Іванович

    БПП „Солідарність“ (VII), Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  27. (VII) Яцинин Василь Іванович

    ВО «Батьківщина» (VII), Чоловіча, 32, з с. Тисів, Болехівської міської ради
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  28. Єфіменко Алла Сергіївна

    "СЛУГА НАРОДУ", Жіноча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  29. Барабаш Руслана Степанівна

    ВО «Батьківщина», Жіноча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  30. Височанський Анатолій Франкович

    "За майбутнє", Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  31. Гасяк Марія Михайлівна

    ВО "Платформа громад", Жіноча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  32. Герецький Ігор Гарікович

    ВО «Батьківщина», Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  33. Гошовська Маряна Степанівна

    "Українська Галицька Партія", Жіноча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  34. Гутак Валерій Васильович

    БПП „Європейська Солідарність“, Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  35. Заляско Надія Юріівна

    БПП „Європейська Солідарність“, Жіноча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  36. Качур Богдан Михайлович

    Народний рух України, Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  37. Клим Василь Ярославович

    "УДАР", Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  38. Лесів Тарас Ярославович

    ВО "Свобода", Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  39. Макота Зенон Володимирович

    "За майбутнє", Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  40. Мандрик Зеновій Іванович

    Народний рух України, Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  41. Мельник Богдан Михайлович

    ВО «Батьківщина», Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  42. Ориник Тетяна Іванівна

    ВО "Свобода", Жіноча, 43
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  43. Піх Микола Васильович

    "УДАР", Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  44. Петровський Роман Володимирович

    "За майбутнє", Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  45. Петрюк Руслана Федорівна

    "За майбутнє", Жіноча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  46. Рожнятовський Олег Ярославович

    БПП „Європейська Солідарність“, Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  47. Соболь Оксана Тарасівна

    "СЛУГА НАРОДУ", Жіноча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  48. Соболь Ольга Михайлівна

    БПП „Європейська Солідарність“, Жіноча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  49. Юзьків Ігор Миколайович

    "Українська Галицька Партія", Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  50. Юзьків Уляна Федорівна

    Народний рух України, Жіноча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  51. Юсип Андрій Львович

    "СЛУГА НАРОДУ", Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  52. Яцинин Іван Васильович

    New Member
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  53. Яцинин Василь Іванович

    ВО «Батьківщина», Чоловіча
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0
  54. Яцків Віктор Стефанович

    ВО "Платформа громад"
    Повідомлення:
    0
    Симпатії:
    0
    Бали:
    0